Uncategorized

 • Xhiruar peshkun Loja Ocean King3 Plus Phoenix Avengers

  Shoot The Fish Game Ocean king3 Plus Phoenix Avengers Introductions of fishes Go to system - rregullimi i sistemit - niveli i gjasave. Parametri i nivelit të gjasave mund të vendoset si LARTË ose I ULËT për të rregulluar shanset. Guangzhou Time-Space animacion Technology Co., Ltd. with over 20 years ’experience focusing on research and development, production and sales. We make Ocean King Fish Game series with…
  Read more
 • Tabela e Peshkut Kumar Oqeanit Mbret 3 Plus Dragon Zonja e Thesareve Paraqitjet e Peshqve

  Ne jemi një prodhues i shkëlqyer i makinave të peshkimit dhe lojërave të peshkimit. Ne kemi një përvojë të pasur biznesi për të ofruar produkte dhe shërbime të kënaqshme për klientët tanë globalë. Our products include fishing machines, makina për gjuetinë e peshkut, lojëra me gjuajtje peshku, lojërat e gjuetisë dhe peshkimit. Mirësevini të na kontaktoni. Tabela e Peshkut Kumar Oqeanit Mbret 3 Plus Dragon Lady of Treasures Introductions of fishes Go to system…
  Read more
 • Peshk Qitje Loja Oqean King 3 Plus Fury Blackbeard-së

  We produce fish hunter arcade game, fish shooting game, ocean king fish arcade game, etj. We have 10 years experience in manufacturing. Customer satisfaction is our pursuit. Peshk Qitje Loja Oqean King 3 Plus Blackbeard's Fury Introductions of fishes Go to system - rregullimi i sistemit - niveli i gjasave. The odds level parameter may be set as HIGH or LOW to adjust the odds.…
  Read more
 • Mbreti i Oqeanit 3 Plus : Raging Fire

  Ne jemi prodhues të shkëlqyer kinezë. We can provide multiple types related products, such as fishing games, fish hunting games, fish table arcade game, fish hunter game machine, etj. If you want to know more about these, welcome to contact us! Mbreti i Oqeanit 3 Plus Raging Fire is a brand new fish shooting games from TAS. Mbreti i Oqeanit 3 Plus Raging…
  Read more
 • Fish Table Games: Mbreti i Oqeanit 3 Plus Fury Blackbeard-së

  We produce fishing game machine, fish shooting game machine, fish hunter arcade machine, slot machine, fish hunting games, etj. We have 10 years experience in manufacturing. Customer satisfaction is our pursuit. Fish Table Games: Mbreti i Oqeanit 3 Plus Fury Blackbeard-së: It is the latest in the Ocean King 3 Plus series. Mbreti i Oqeanit 3 Plus Blackbeard’s Fury can be configured for…
  Read more
 • tetë persona luajnë makinën e lojës së peshkimit çmimin më të ulët

  We are a global supplier of fishing game machines. Që nga themelimi i saj, kompania ka qenë duke iu përmbajtur konceptit inovativ të zhvillimit dhe duke u përqëndruar në prodhimin e makinave të lojërave të peshkimit. Kompania ka mbledhur një grup talentesh prodhuese të makinës së peshkimit me shumë vite përvojë, and is committed to providing customers with the best product quality and…
  Read more
 • Top slot machine supplier

  In 1895, Charlie Fey and Jzplay Com invented the first commercial slot machine. It is made up of three reels inside, a coin-operated slot, and a cast iron that rotates the machine outside. Slot machines soon became the mainstay of bars, casinos and even many retail stores. Many people have great interest in this magical machine that makes people get…
  Read more
 • Lloji i makinës së peshkimit të lartë

  Ne jemi prodhues të shkëlqyer kinezë. Ne kemi një përvojë të pasur të biznesit. Ne ofrojmë produkte dhe shërbime të kënaqshme për klientët tanë në të gjithë botën. Our products include fish game table gambling machines, lojë Arcade peshku , makinë loje peshkimi, etj. Mirësevini të na kontaktoni. Lloji i makinës së peshkimit të lartë: 1. The oldest mechanical platinum machine The platinum machine is divided into two types,
  Read more
 • The fishing machine’s features

  The fishing machine is one of the best game consoles on the market. The game uses a four-person machine and a six-person machine for multiple people to play at the same time. Players can play in a variety of modes, and start fishing cannons to win a variety of fish of different varieties and colors in the picture. In the…
  Read more
 • 18 Jul.2019 Jakarta Indonesia Amusement & Leisure Expo, Where The Gaming Community Comes Together

  Amusement & Leisure Expo, Where The Gaming Community Comes Together TAS will bring a breath-taking array of new Fishing Game Machine And Casino Gambling Slot Game to Amusement & Leisure Expo, duke përfshirë një përzierje të markave të njohura, mekanikat e lojërave në trend dhe zhvillimet inovative në hartimin e pajisjeve dhe programeve kompjuterikë. Let’s set to become a top gaming in Amusement & Leisure Expo.
  Read more
 • Cambodia Asia Entertainment & Investment Expo, Driving Your Gaming Industry

  Asia Entertainment & Investment Expo, Driving Your Gaming Industry TAS is bringing a breath-taking array of new products(Fishing Game Machine and other Gambling Game) to AGE Cambodia, duke përfshirë një përzierje të markave të njohura, mekanikat e lojërave në trend dhe zhvillimet inovative në hartimin e pajisjeve dhe programeve kompjuterikë. We will offer a glimpse of the Cambodia’s biggest ever display of the latest market-leading gaming…
  Read more
 • Orlando USA IAAPA Tërheqjet Expo, Lojë bixhozi për Ju Tani

  IAAPA Tërheqjet Expo, Gambling Game For You Now TAS is bringing a breath-taking array of new Fishing Game Machine to IAAPA Orlando, duke përfshirë një përzierje të markave të njohura, mekanikat e lojërave në trend dhe zhvillimet inovative në hartimin e pajisjeve dhe programeve kompjuterikë. Ne i ndihmojmë klientët të përmirësojnë efikasitetin e tyre, marketing, sigurinë, and profitability while maintaining the highest possible professional standards in the Fish Game…
  Read more
Enquiry TANI