Mini Fish Game Phoenix Realm

Përshkrim:

W60" D40" H30"
47në 4K ekran ekran
6 vend multiplayer Setup
Coin In / Out Coin , Coin In / Out Ticket Redemption, Bill Acceptor / Printer termik, Sistemi cashless Card

Program Anti Cheating
Garantuar Quality punës garantuar
Plug dhe të luajë për të lehtë të instaluar
12 muaj garanci / Lifetime Maintenance

Detail Product

Product Tags

Mini Fish Game Phoenix Realm

Si për të luajtur 8 Lojtaret Ocean Mbreti Fish lojë Machine

përshkrim i produktit
Pjesët e 8 Lojtaret Ocean Mbreti Fish lojë Machine përfshijnë:
1. lojë Kits
program stabiliteti PCB bordi kryesor. Lidhës opsionet e disponueshme: VGA, DVI, HDMI. anti- Cheater I / O bordit. inteligjente Decoder
2. sistemit operativ
ICT puna faturën pranuesi për dollarë amerikanë 1-100, tjetër pranuesi lloj faturë të tilla si: njerëzit e TIK, seri TK të gjitha mund të punojnë për software tonë lojë
TIK printera termike të përdorur për jashtë biletave
Mutha Goose dhe grumbull njerëzish të Sistemit, Sistemi cashless Card instaluar janë në dispozicion
3. Tela
me cilësi të lartë telat e bakrit për të siguruar që të gjitha janë të lidhura siç duhet dhe të sigurisë
detyrë e rëndë, të gjata që zgjasin bordit avantazh lidhje
Cilesi e larte, telat qëndrueshme dhe përfundon
4. levë & Buttons
ABS plastike dhe ndërtimit të ngurta aliazh. ndërtimi shumë të thyer
Kthimi Spring në qendër. Bërë me materiale të cilësisë më të lartë
Polycarbonate kapak lente për qartësi optik. rezistenca e ngrohjes plastike
Mikro-switch besueshmërinë testuar to10,000,000 Ciklet
5. Kabineti Brenda
qark faqosje përshtatshëm. Shumë e lehtë për të ndryshuar apo përmirësuar aksesorë

Certifikatat

R&D Office

Available lojës Për Fish lojë Machine

paketim & dorëzim
Koha e dërgimit : 15~ 20 ditë nëpërmjet Detit

Advantage ynë
1. Topgame software R&D dhe manufacturingin China
2. Customizedhigh mbajnë profitgame software
3. Customized cilësi të lartë game luksoze kabineti
4. Produktet e kompanisë sonë luajnë planifikimin unik, Foto e bukur, pamja e shkëlqyer, Procedurat e klasit të parë,hardware të besueshme, të ardhurave të qëndrueshme, Përditësimi i ri dhe në kohën e duhur

FAQ
Q1: Product garanci ?
A: Ne qëndrojmë prapa cilësinë e produkteve tona dhe do të riparojë ose të zëvendësojë çdo produkt që është dëmtuar për shkak të defektit prodhuesit. Kur kontaktuar mbështetje teknike me pyetje garanci, ju lutemi shënoni numrin serik të produktit në mënyrë që ne mund të konfirmojë datën e blerjes.
Lojë Boards: 12 garanci muaj nga data e blerjes.
Q2: A mund ta rregulloje lojën e vet apo kabinet?
A: po, ti mundesh! TAS ofron shërbime zhvillimin e lojës / kabinetit. Ju lutem na jepni idetë tuaja dhe ne mund të kënaqë kërkesat tuaja. Ka sasi minimale me qëllim që lidhen me mundësitë e zhvillimit.
Q3: Sa kohë është koha juaj e dorëzimit?
A: Në përgjithësi ajo është 1 ~ 3 ditë(lojë kits / pjesë)/5~ 7 ditë(lojë Kabineti) nëse mallrat janë në magazinë. ose ajo është 5 ~ 7 ditë në qoftë se mallrat nuk janë në magazinë, është sipas sasisë.
Q4: Sa njësi mund të ngarkesës nga një 20ft, 40ft dhe enë 45ft ?
A: Në përgjithësi 20ft: 6copë . 40ft: 14copë , 45ft: 18copë. Nëse ju mund të pranoni për të hequr levë, pastaj instaloni atë përsëri pas pranimit të mallrave, ajo do të jetë në gjendje për të ngarkuar më shumë kabinete.
Q5: Çfarë lojrave Options kabinetit janë në dispozicion?
A: Ne ofrojmë kabinete të ndryshme të lojrave që i përshtaten pothuajse çdo vendosjen dhe lojë dhomë. Disa nga kabinetet tona me tipare përfshijnë 2/4/6/8/10 lojtarët.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI