2020 High Profit Online Kumar Mobile lojë

Përshkrim:

1. Me shume se 50+ Lojë shkëlqyese

2. Lojë e lojërave të fatit me fitime të larta & Ndani Online Jackpot Grand

3. 10000+ Lojtarët janë në të njëjtën kohë

4. Karakteristikat e Lojërave të Grafikës me cilësi të lartë në telefonin tuaj

Detail Product

Product Tags

 

Lojërat tuaja të preferuara të kazino - në lëvizje!
Ne e dimë që ju i doni tabelat tradicionale të lojërave të peshkut që gjenden në Arcade tuaj të preferuar. Po sikur të ju thamë, ju mund të keni akses në lojërat tuaja të preferuara në tryezë peshku menjëherë nga pajisja juaj celulare? Flasim për i përshtatshëm, argëtim pa ndalesë! Aplikacioni me fuqi V ofron një qasje inovative për të hyrë në lojëra peshk / lojëra elektronike në çdo kohë, kudo. Nëse ju jeni një lojtar i prirur i lojërave të peshkut / lojëra elektronike ose zotëroni një tryezë të lojërave të peshkut / lojëra elektronike në vendin tuaj të biznesit, ne besojmë se ju do të doni komoditetin e shkarkimit të aplikacionit tonë për të luajtur në shtëpi ose për t'u ofruar miqve tuaj Arcade një mënyrë tjetër për të luajtur lojërat e tyre të preferuara.

 

 

The V-fuqi Aplikacioni u krijua për t'u ofruar lojtarëve të njëjtën përvojë ndërvepruese dhe tërheqëse që ata do të merrnin nga lojërat e tyre të preferuara të peshkut në një Arcade lokale, vetëm me lehtësi të shtuar për të qenë në gjendje të luani në çdo kohë, kudo. The V-fuqi Aplikacioni mund të shkarkohet në të dy pajisjet iOS dhe Android. Luaj nga telefoni ose tableti juaj sa herë që jeni në humor për konkurrencë miqësore me përdoruesit e tjerë në internet dhe tregoni aftësitë tuaja për të fituar shpërblime!

 

 

Si të shkarkoni

hap 1: Hapni faqen tonë të internetit (https://www.vmight.xyz/#/download/index) me shfletuesin e internetit në pajisjen tuaj celular (iPhone, iPad, android).

Pajisjet IOS:
Takoni butonin në këndin e sipërm të djathtë që thotë "SHKARKIMI"
Zgjidhni butonin "klikoni instaluar".
Takoni "instaloni".
Shkoni te cilësimet e telefonit tuaj dhe hapni "Menaxhimin e Pajisjes".
Zgjidhni Shenzhen Parashikimi dhe zgjidhni "Trust".

Pajisjet Android:
Klikoni butonin në këndin e sipërm të djathtë "SHKARKIMI"
Klikoni "SHTETI"
Instaloni V-fuqi.apk.

hap 2: Hapni Aplikacionin me fuqi V në pajisjen tuaj celular dhe futni ID e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj për t'u kyçur.

hap 3: Shijoni të luani lojrat tuaja të preferuara në lëvizje me V-fuqi app!

 

FAQ

Q: A mund ta zhvilloj bordin tim të lojës përmes TAS?
A: po ti mundesh! TAS ofron shërbime zhvillimi. Thjesht na jepni idetë tuaja dhe ne mund t'i përshtatemi kërkesave tuaja. Ka sasi minimale me qëllim që lidhen me mundësitë e zhvillimit. Kontaktoni me ne për çmimet dhe afatin kohor të lidhur me zhvillimin e lojës së lojërave të fatit.

Q: Çfarë është garanci e produktit tuaj?
A: Ne qëndrojmë prapa cilësinë e produkteve tona dhe do të riparojë ose të zëvendësojë çdo produkt që është dëmtuar për shkak të defektit prodhuesit. Kur kontaktuar mbështetje teknike me pyetje garanci, ju lutemi shënoni numrin serik të produktit në mënyrë që ne mund të konfirmojë datën e blerjes. Lojë Boards: 12 garanci muaj nga data e blerjes.

Q: Mund dështimi i bordit PCB të jetë riparimi? Sa kohë do të duhet për ta riparuar dhe koston e nevojshme?
A: Nëse është brenda periudhës së garancisë dhe dëmi është për shkak të faktorëve jo njerëzorë, atëherë ajo ende ka të drejtë për përfitimet e garancisë. Nëse është më shumë se periudha e garancisë, ne do t'ju njoftojmë për koston e nevojshme për riparimin dhe mirëmbajtjen sa më shpejt të jetë e mundur. Na jepni 3-7 ditët e punës për ta riparuar (duke përjashtuar kohën e transportit).

Q: Si mund të zgjidhim nëse nuk mund të instalojmë me sukses bordin dhe të hasim çështje teknike?
A: Ju mund t'i referoheni manualit të produkteve të mbyllura dhe udhëzimeve për instalime elektrike gjatë blerjes. Ne gjithmonë do të ofrojmë ndihmë në internet nëse është e nevojshme.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI