Игра Мини риба Игра Феникс царството

Опис:

W60" Д40" H30"
47на екранот со 4K дисплеј
6 подесување на повеќекратни седишта
Вметни пари / Излезни пари , Излез за откуп на монети / Билети, Апсорптор / термички печатач, Систем за безготовинска картичка

Програма против мамење
Загарантиран квалитет на работа
Приклучок и репродукција за лесна инсталација
12 Месечна гаранција / Доживотно одржување

детали за производот

Тагови производ

Игра Мини риба Игра Феникс царството

Како да играш 8 Играчи Океан Кинг Риба Игра Машина

Опис на производот
Деловите од 8 Играчи Океан Кинг Машина за играње риби вклучуваат:
1. Игра Колекции
Програма за стабилност Главен одбор на ПЦБ. Достапни опции за конектор: VGA, ДВИ, HDMI. Анти- Измамник I / O одбор. Интелигентен декодер
2. Операционен систем
Прием на сметка на ИКТ-сметка за американски долари 1-100, прифаќач на друг вид на сметка како што се: ИКТ луѓе, TK серија сите можат да работат за нашиот софтвер за игри
Термичките печатачи на ИКТ користат за влез
Мута гуска и систем на мачка, Инсталиран систем на безготовински картички е достапен
3. Wици
Бакарни жици со висок квалитет за да бидете сигурни дека сите се поврзани правилно и безбедност
Тешка должност, долготрајни конектори на работ на табли
Висок квалитет, трајни жици и завршува
4. Oyојстик & Копчиња
ABS пластична и цврста легура. Многу груба градба
Пролетно враќање во центарот. Направени со материјали со највисок квалитет
Поликарбонат леќи капаче за оптичка јасност. Пластична отпорност на топлина
Сигурност на микро-прекинувач тестирана на 10.000.000 циклуси
5. Кабинет внатре
Погоден распоред на колото. Многу лесно може да ги менувате или ажурирате додатоците

сертификати

R&D наffice

Адостапна играза Машина за играње риби

пакување & испорака
Време на испорака : 15~ 20 дена преку Море

нашата предност
1. Софтвер Топгајм Р.&D и manufacturingin во Кина
2. Персонализиран софтвер со профит-профил
3. Прилагодено врвен квалитет кабинет луксузни игра
4. производи на нашата компанија се игра уникатна планирање, убава слика, брилијантен изглед, процедури прва класа,сигурен хардвер, стабилни приходи, нови и навремено ажурирање

Најчесто поставувани прашања
П1: Стргаранција на производот ?
А: Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи и ќе го поправи или замени било кој производ кој е оштетени поради дефект на производителот. Кога ќе контактирате со техничка поддршка со гаранција прашања, Ве молиме да се даде на производот број сериски па ние може да се потврди датумот на купување.
Одборите на играта: 12 месеци гаранција од датумот на купување.
П2: Може ли да ја прилагодувам сопствената игра или кабинет?
А: Да, ти можеш! TAS нуди услуги за развој на игра / кабинет. Ве молиме, дајте ни ги вашите идеи и можеме да ги задоволиме вашите барања. Постојат минимални количини за да се поврзани со развој опции.
П3: Колку време е вашето време на испорака?
А: Општо, тоа е 1 ~ 3 дена(комплети за игра / Делови)/5~ 7 дена(Игра Кабинет) ако стоката е во залиха. или тоа е 5 ~ 7 дена ако стоката не е во залиха, тоа е според количината.
Q4: Колку единици можат да се вчитаат за една 20-та, 40контејнер со ft и 45 ?
А: Општо, 20ft: 6парчиња . 40ft: 14парчиња , 45ft: 18парчиња. Ако можете да прифатите да го отстраните џојстикот, потоа инсталирајте го назад по приемот на стоката, ќе може да вчита повеќе кабинети.
Q5: Кои опции на кабинетот за игри се достапни?
А: Ние нудиме различни кабинети за игри за да одговараат на практично секоја просторија за поставување и игра. Некои од нашите одлични кабинети вклучуваат 2/4/6/8/10 играчи.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега