Риболов Аркадни Игра Со голема добивка На Kylin Гром

Опис:

Подобрена тешкотија, која достигнува ниво 50

High Profit Fплаши Аракета Г.аме with High Holding

Да се ​​конфигурира како 2 ~ 10 играчи

Високиот квалитет на 3D графика со повеќе риба Ликови

детали за производот

Тагови производ

How to Play Fishing Arcade Game High Profit The Kylin Thunder

Целта на играта е за играчите да ги користат нивните пиштоли и нејзините три поставки - нормално, забрзана и се стремите кон целта - да се фати како многу риби како е можно во рамките на временската рамка на играта.

In Fплаши Аракета Г.аме High Profit The Kylin thunder there are different fishes to catch, од кои сите се во вредност од различни вредности точка. Играчите се зголеми нивните резултати точка со бројот и вредноста на риба се фати за време на игрите.

The main High Profit The Kylin thunder gameplay is layered with features and mini games. Овие се важни за употреба како тие им даде на играчите поголема шанса да заработи повеќе поени и за возврат, потенцијал да заработи повеќе добивки.

 

карактеристики
Карактеристики во Fплаши Аракета Г.аме High Profit The Kylin thunder вклучуваат:

1. Kylin – шеф
When the Kylin is successfully hit, ланецот ќе биде исфрлен за да го фати и ќе влезе во режимот на борба. За време на борбата, секој пресек предизвикан од змејот ќе освои повеќе поени. If the Kylin is caught it will start a more furious attack and the player will win a higher prize.

2. Thunder Whale - шеф
When the Whale is caught several waves of Whale attacks will help the player catch as many fish as possible.

3. Devil Fish - шеф
When the Devil Fish is caught. It will help the player catch as many fish as possible.

сертификати

R&D наffice

Fплаши Аракета Г.аме Листа


пакување & испорака
Време на испорака : 15~ 20 дена преку Море

Најчесто поставувани прашања

П: Може ли да се развие свој играта табла преку TAS?
А: да ти можеш! TAS нуди услуги за развој. Едноставно ни даде вашите идеи и ние може да се приспособат на вашите барања. Постојат минимални количини за да се поврзани со развој опции. Контактирајте не за цена и време линија поврзани со развојот на играта коцкање.

П: Што е гаранција на вашиот производ?
А: Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи и ќе го поправи или замени било кој производ кој е оштетени поради дефект на производителот. Кога ќе контактирате со техничка поддршка со гаранција прашања, Ве молиме да се даде на производот број сериски па ние може да се потврди датумот на купување. Одборите на играта: 12 месеци гаранција од датумот на купување.

П: Може неуспехот на PCB одбор да поправка? Колку долго ќе потрае да го поправат и потребните трошоци?
А: Ако тоа е во рамките на гарантниот период и штетата се должи на не-човечките фактори, тогаш тоа е сепак има право за бенефиции на гаранција. Ако тоа е повеќе од гарантниот период, ние ќе ве известиме за потребните трошоци за поправка и одржување на што е можно поскоро. Дајте ни 3-7 работни дена да го имаат поправка (со исклучок на превозот време).

П: Како може да се реши ако не може успешно да го инсталирате одбор и се судрите со технички прашања?
А: Може да се однесува на приложените производ рачно и жици настава по purchase.We секогаш ќе обезбеди онлајн помош доколку е потребно.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега