Риба Игра Коцкање Океан кралот 3 Плус Бафало громот

Опис:

Подобрена тешкотија, која достигнува ниво 50

High Profit Fish Game Gambling with Holding 5%~50%

Да се ​​конфигурира како 2 ~ 10 играчи

Високиот квалитет на 3D графика со повеќе риба Ликови

детали за производот

Тагови производ

How to Play Fish Game Gambling Ocean King 3 Плус Бафало громот

Целта на играта е за играчите да ги користат нивните пиштоли и нејзините три поставки - нормално, забрзана и се стремите кон целта - да се фати како многу риби како е можно во рамките на временската рамка на играта.

In Fish Game Gambling Кинг океанот 3 Плус Бафало громот there are different fishes to catch, од кои сите се во вредност од различни вредности точка. Играчите се зголеми нивните резултати точка со бројот и вредноста на риба се фати за време на игрите.

The main Ocean King Plus: Buffalo Thunder gameplay is layered with features and mini games. Овие се важни за употреба како тие им даде на играчите поголема шанса да заработи повеќе поени и за возврат, потенцијал да заработи повеќе добивки.

 

карактеристики
Карактеристики во Fish Game Gambling Кинг океанот 3 Плус Легендата на Феникс вклучуваат:

1. Buffalo boss
When the Buffalo is successfully hit, ланецот ќе биде исфрлен за да го фати и ќе влезе во режимот на борба. За време на борбата, every smash caused by the Buffalo will net more points. If the Buffalo is caught it will start a more furious attack and the player will win a higher prize.

2. Феникс – шеф
When a player catches Phoenix swarms of phoenix will fly across to catch everything on the screen.

3. Сирена - бос
Фаќање на сирена може да собере осум бранови на Сирени да го нападне сите риби во морето.
Ова ви дава можност да се размножуваат вашиот Win.

4. Пресече Перфоратори рак
Фаќање на пресече Перфоратори рак пука молња надолу и низ карактери на екранот убиството летаат наоколу.

5. Супер бомба рак
Фаќање на бомба Рак ќе предизвика оковани бомбашки напад во широк експлозија.
Тоа може да им даде на играчите можност да се фати риба помош во рамките на.

6. ласерски рак
Вие ќе добиете еден истрел со помош на ласерски зрак за многу кратко време.

7. Ударни ударна рак
Кога Ударни ударна Рак е фатен тоа пожари вежби, продира во област и може да имаат шанса да се фати риба.
експлодира вежба по некое време, и исто така може да ви даде шанса да се фати риба во рамките на опсегот на експлозијата.

8. рулет рак
Златен Рулет е бонус игра. Ќе притиснете на копчето пука за да се запре рулет.
На поголем број на рулет, со повисок рејтинг.

Опис на играта

Риба Игра Коцкање Океан кралот 3 Plus Legend of the Phoenix promises hours of intense competition among the players thanks to its seemingly endless power up, неверојатно уникатни карактери, и деструктивни оружје. From Mermaid and Mystic Dragon Power up to Fire Storm boosters, играчите ќе љубов на скриени награди во оваа игра. Некои од нашите омилени ликови и оружје вклучуваат:

Blazing Phoenix: Swoops across the screen to provide the owning player with generous bonuses

Оган змеј желка: Врти низ екранот да се фати риба и понуди играчи со илјадници бонус парички

вител риба: Создава моќен вртлог во различни области на екранот за да го уништи било во близина риба

ласерско: Пука широк, моќен ласерски низ екранот за да го уништи било риба во својот пат

Супер бомба: Одбиени низ екранот создавање на моќни експлозии за максимална точка резултати

пресече Перфоратори: Произведува моќен експлозијата што се отвора и сите карактери на екранот

сертификати

R&D наffice

Fплаши Аракета Г.аме Листа

нашата предност

1. Софтвер Топгајм Р.&D и manufacturingin во Кина

2. Персонализиран софтвер со профит-профил

3. Прилагодено врвен квалитет кабинет луксузни игра

4. производи на нашата компанија се игра уникатна планирање, убава слика, брилијантен изглед, процедури прва класа,сигурен хардвер, стабилни приходи, нови и навремено ажурирање

пакување & испорака
Време на испорака : 15~ 20 дена преку Море

Најчесто поставувани прашања

П: Може ли да се развие свој играта табла преку TAS?
А: да ти можеш! TAS нуди услуги за развој. Едноставно ни даде вашите идеи и ние може да се приспособат на вашите барања. Постојат минимални количини за да се поврзани со развој опции. Контактирајте не за цена и време линија поврзани со развојот на играта коцкање.

П: Што е гаранција на вашиот производ?
А: Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи и ќе го поправи или замени било кој производ кој е оштетени поради дефект на производителот. Кога ќе контактирате со техничка поддршка со гаранција прашања, Ве молиме да се даде на производот број сериски па ние може да се потврди датумот на купување. Одборите на играта: 12 месеци гаранција од датумот на купување.

П: Може неуспехот на PCB одбор да поправка? Колку долго ќе потрае да го поправат и потребните трошоци?
А: Ако тоа е во рамките на гарантниот период и штетата се должи на не-човечките фактори, тогаш тоа е сепак има право за бенефиции на гаранција. Ако тоа е повеќе од гарантниот период, ние ќе ве известиме за потребните трошоци за поправка и одржување на што е можно поскоро. Дајте ни 3-7 работни дена да го имаат поправка (со исклучок на превозот време).

П: Како може да се реши ако не може успешно да го инсталирате одбор и се судрите со технички прашања?
А: Може да се однесува на приложените производ рачно и жици настава по purchase.We секогаш ќе обезбеди онлајн помош доколку е потребно.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега