2020 Високиот Добивка Онлајн Коцкање мобилни игра

Опис:

1. Повеќе од 50+ брилијантна игра

2. Високиот Добивка Коцкање Игра & Споделување онлајн Гранд Джакпот

3. 10000+ Играчите се онлајн во исто време

4. Висок квалитет на графика игра карактери на вашиот телефон

детали за производот

Тагови производ

 

Твојот Омилен Казино игри - На Одете!
Знаеме дека љубовта се најдат на вашата омилена аркада традиционалните маси риба игра. Но, што ако ти реков, би можеле да имаат пристап до вашите омилени право табела риба игри од вашиот мобилен уред? Разговор за удобен, нон-стоп забава! V-власт App нуди иновативен пристап за пристап риби / слот игри во секое време, насекаде. Без разлика дали сте страствен риби / слот игра плеер или имате риби / слот игра маса во вашето место на бизнис, ние веруваме дека ќе ви се допаднат на погодност на симнување на нашата апликација да се игра дома или да им понуди на вашиот аркада гости на поинаков начин да играат своите омилени игри.

 

 

на V-моќ Стан е создаден за да обезбеди играчите со истиот интерактивни и ангажирање на искуство што ќе добијат од играње нивната омилена риба игри на локално аркадни, само со додадена погодности да биде во можност да игра во секое време, насекаде. на V-моќ Стан може да се симне на двете IOS и Андроид уреди. Игра од вашиот телефон или таблета секогаш кога сте во расположението за пријателски натпревар со други онлајн корисници и покажат своите вештини за да заработите награди!

 

 

Како да преземам

Чекор 1: Отвори ги нашите веб-сајт (https://www.vmight.xyz/#/download/index) со интернет прелистувачот на вашиот мобилен уред (iPhone, iPad, Андроид).

iOS уреди:
Допрете на копчето во горниот десен агол во кој вели "симнување"
Изберете го копчето "клик инсталирате".
Допрете "инсталира".
Одете на поставките на вашиот телефон и отвори "Уред за управување."
Изберете Шенжен Мушка и изберете "доверба".

Андроид уреди:
Кликнете на копчето во горниот десен агол на "Download"
Кликнете на "Download"
Инсталирајте V-power.apk.

Чекор 2: Отворете го V-власт App на вашиот мобилен уред и влезот на корисничко име и лозинка за да се најавите.

Чекор 3: Уживајте во игра вашите омилени игри во движење со V-власт App!

 

Најчесто поставувани прашања

П: Може ли да се развие свој играта табла преку TAS?
А: да ти можеш! TAS нуди услуги за развој. Едноставно ни даде вашите идеи и ние може да се приспособат на вашите барања. Постојат минимални количини за да се поврзани со развој опции. Контактирајте не за цена и време линија поврзани со развојот на играта коцкање.

П: Што е гаранција на вашиот производ?
А: Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи и ќе го поправи или замени било кој производ кој е оштетени поради дефект на производителот. Кога ќе контактирате со техничка поддршка со гаранција прашања, Ве молиме да се даде на производот број сериски па ние може да се потврди датумот на купување. Одборите на играта: 12 месеци гаранција од датумот на купување.

П: Може неуспехот на PCB одбор да поправка? Колку долго ќе потрае да го поправат и потребните трошоци?
А: Ако тоа е во рамките на гарантниот период и штетата се должи на не-човечките фактори, тогаш тоа е сепак има право за бенефиции на гаранција. Ако тоа е повеќе од гарантниот период, ние ќе ве известиме за потребните трошоци за поправка и одржување на што е можно поскоро. Дајте ни 3-7 работни дена да го имаат поправка (со исклучок на превозот време).

П: Како може да се реши ако не може успешно да го инсталирате одбор и се судрите со технички прашања?
А: Може да се однесува на приложените производ рачно и жици настава по purchase.We секогаш ќе обезбеди онлајн помош доколку е потребно.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега